ProfiTEL

Newsletter

Co to jest newsletter?

Newsletter ProfiTEL to wysyłane w formie e-maila podsumowanie najciekawszych ofert i promocji oraz nowych produktów, jakie znajdziesz na naszej stronie. Ponieważ naszym celem jest to, aby newsletter był jak najbardziej wartościowym narzędziem, znajdziesz w nim tylko najlepsze oferty i promocje. Interesuje Cię telefonia internetowa? Chcesz wiedzieć, co nowego w usługach VoIP? Interesuje Cię korzystanie z usług fax2email? Dużo rozmawiasz i tanie rozmowy są Ci niezbędne? Bądź na bieżąco dopisując się do naszej listy mailingowej.

Jak często wysyłany jest newsletter?

Podsumowanie staramy się wysyłać przy konkretnych okazjach – np. gdy w serwisie pojawiają się nowe produkty lub ciekawe promocje. Naszym celem jest to, abyś był na bieżąco. Wysyłanie nachalnych wiadomości w charakterze spamu, to nie nasza specjalizacja. Newsletter wysyłamy maksymalnie raz w tygodniu.

Jak zapisać się do newslettera?

Aby zapisać się do newslettera wpisz swój adres e-mail do formularza, który znajduje się poniżej i kliknij „Zapisz się”. Chronimy naszych odbiorców przed niechcianą pocztą, na podany adres e-mail zostanie wysłany list z prośbą o potwierdzenie chęci otrzymywania naszego mailowego podsumowania ofert i promocji. Gdy tylko klikniesz znajdujący się w treści maila link, możesz uznać się za oficjalne zapisanego do naszego newslettera!
Zapisz się! »

Czy mogę się wypisać?

Tak. Aby się wypisać należy kliknąć na link znajdujący się w e-mailu potwierdzającym zapisanie się do newslettera lub w każdym newsletterze wysłanym do Ciebie. Od momentu wypisania nie będziesz otrzymał od nas wiadomości e-mail.