ProfiTEL

O Nas

ProfiTEL to marka wykreowana przez ProfiGroup, która oferuje dostęp do nowoczesnej technologii telefonii internetowej (w skrócie VoIP). Jest zbudowana w oparciu o protokół SIP v.2, co gwarantuje korzystanie z najlepszych możliwych rozwiązań w branży telekomunikacyjnej.

Dzięki ProfiTEL zyskujesz pewność, że tanie rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe, niekoniecznie wiążą się z przynależnością do drogich sieci komórkowych.

ProfiTEL daje możliwość przeniesienia dotychczasowego numeru telefonu stacjonarnego jak i uzyskania nowego publicznego numeru stacjonarnego abyś mógł być dostępny dla innych użytkowników telefonii tradycyjnej (np. Orange, T-Mobile, itp).

Platforma ProfiTEL posiada zdublowane zabezpieczenia i jest nadzorowana przez 365 dni w roku przez całą dobę. Innowacyjne pomysły oraz możliwość wykorzystania nowoczesnej technologii pozwalają na stały rozwój naszych usług.

ProfiTEL to m.in.:
  • Fax2email,
  • IVR,
  • Przeniesienie numeru,
  • SIP,
  • Tania telefonia internetowa.
Oferowane przez ProfiTEL usługi mają na celu sprostanie Państwa oczekiwaniom. Czekamy na Państwa propozycje rozwoju, dzięki którym będziemy mogli jeszcze bardziej usprawnić działanie naszej platformy.
Podziel się tekstem ze znajomymi: